INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Ohlédnutí za poslední studentskou bohoslužbou
Olomouc
4.12.2014 17:18Vojta Haška

Ohlédnutí za poslední studentskou bohoslužbou

Jéňa Majer o modlitbě

V úterý 11. listopadu byla, jako už každý měsíc, studentská bohoslužba Inriroad. Asi čtyřicet většinou mladých lidí se setkalo, aby přemýšleli o modlitbě nebo se modlili, aby se něco o Bohu dozvěděli a uctívali Ho. Přívitali nás Tom s Peťou a uvedli nás do tématu. Zazpívali jsme několik písniček a Peťa nám řekl, proč vybral právě tyto a co pro něj znamenají. Potom uvedli řečníka, mladého kazatele, který je pro ně zároveň i dobrým kamarádem. Jmenuje se Jéňa Majer a přijel do Olomouce se svou manželkou Šárkou z Vysočiny. Neznám nikoho, kdo by nacestoval stopem víc, než Jéňa. Dva tisíce kilometrů každý měsíc, to není jen tak.
Díky tomu má spoustu historek a zajímavých zážitků, jeden takový zážitek přidal i do svého kázání...

Funguje modlitba? Slyší ji vůbec někdo? A můžeme očekávat nějakou odpověď? O tom všem byla řeč, a pokud se chceš dozvědět víc, záznam kázání si můžeš poslechnout zde. Jéňa zakončil jak jinak, než modlitbou. Po bohoslužbě byla možnost ještě se chvilku zdržet a popovídat. Prožili jsme fajn večer. A já se vážně těším na další. A to bude už příští úterý - 9. prosince v 18:30 v modlitebně na Balcárkové. Tak přijď taky.

Fotogalerie

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1148 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál