INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Můj žalm
Praha
1.2.2015 21:28Benjamín Pavlík

Můj žalm

Je jedinečnou vlastností poetických textů, že svým obsahem a formou dokážou být často mnohem působivější a výmluvnější než sebelepší a promyšlenější traktát. Jeden verš, jedna věta nebo píseň – jako by spíše než na počtu slov záleželo na tom, jak najednou, často až nečekaně, souzní s naším vnitřním rozpoložením. Na jedné straně velmi osobní, nepřenosné, svou povahou těžko vyslovitelné výpovědi adresované Bohu, přesto po staletí mnohými citovány, opakovány a napodobovány – takové jsou biblické žalmy.

V pátek 13.2. vás zveme do Barevné kavárny na hudební večer „Můj žalm“, kde společně s kapelou budeme mít prostor žalmy zpívat, poslouchat, ale i přemýšlet nad hloubkou jejich slov.

Naše pozvání na první hudební večer přijal kazatel Církve adventistů sedmého dne Radomír Jonczy, který připojí také několik svých slov k tomu „svému“, tedy k takovému žalmu, který ho kdysi možná více než zaujal a dosud oslovuje.

 

 

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1668 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál