INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Víkend duchovního probuzení
Ostrava
12.9.2015 14:54Jana Pletkova

Víkend duchovního probuzení

Milí mladí INRIroad Ostrava,

 

Máme pro Vás připravený duchovní víkend se zaměřením na aktuální situaci ve světě, prorockým vhledem, kde stojíme, co se naplňuje a jak být „ready to go to heaven“. V druhé části víkendu se téma otočí hudebním směrem a budeme se zabývat vlivem hudby na člověka, protože hudba je mocná čarodějka. Naši hosté Tomáš Chmel a Aleš Zástěra se na společné setkání velice těší.

V prostředí nového Penzionu Beskyd a krásné přírodě se přiblížíme Boží přítomnosti, ale i společně poznáme a zažijeme srandu.

Můžete se těšit na témata jako: Životní příběh Tomáše ChmelaMatouš 24 a dnešek, Jak být „ready“ pro Ježíšův příchod, Vliv hudbyJe hudba v životě opravdu tak formativní a důležitá?, a jiné. O čas pro společné aktivity nebudete ochuzeni J

Registrace začíná v pátek 23. 10. od 16hodin v Penzionu Beskyd. Začátek samotné akce je v 18hodin. Předpokládaný konec bude v neděli 25. 10. ve 14hodin.

Cena za dvě noci + strava na tři dny je 500kč za osobu.

Možnost přihlášení na této adrese: http://www.inriroad.org/prihlaseni-ost-vdp

Těšíme se na skvělé zážitky a společnou jednotu a požehnání v cestě za Bohem.

V případě dotazu nás kontaktujte:

Marek Pavlán 724 001 294

Jitka Pletková 731 045 394

Daniel Kašlík 777 571 012

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1052 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál