INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Studium knihy Rút
Olomouc
30.9.2015 00:06Vojta Haška

Studium knihy Rút

Ve středu večer chceme v naší klubovně vytvořit prostor pro společný čas trávený nad biblickým textem. Na každý týden máme jednu kapitolu starozákonní knihy Rút. A není to náhoda, stejně jako my v Olomouci, tak i v dalších studentských městech se budou scházet mladí lidé, aby tuto knihu studovali. Protože má jen 4 kapitoly, za měsíc ji zvládneme celou. Myšlenky, které nás přitom napadnou můžeme sdílet s ostatními nejen tady, ale i na společném víkendu, který bude na konci října ve Svatobořicích u Kyjova a kde o knize bude mluvit některý z našich kazatelů.

Studium Bible však není jen pro kazatele, teology, nebo studijní typy. Bible není obyčejná kniha, je to živé Boží Slovo, doslova mění čtenáře. I tato starozákonní kniha v sobě skrývá zajímavé podněty a odkazy na evangelium. A ty nejlepší myšlenky máš možná objevit Ty. Vezmi svou Bibli, nebo, pokud nemáš, si ji otevři kdekoliv na internetu (třeba zde) a čti. 

Kniha Rút je jednou z knih, které se v Bibli označují jako Sváteční svitky, protože se ve starozákonní době četly vždy v době určitého židovského svátu. Tento rok bychom rádi společně prostudovali všech pět svátečních svitků.

Pokud chceš být u toho, přidej se k nám vždy ve středu od 19 hodin v klubovně INRIroad na Dolním náměstí 38 v Olomouci. 

7.10. - 1. kapitola

14.10. - 2. kapitola

21.10. - 3. kapitola

28.10. - 4. kapitola

Více informací získáš od Karol Olejákové, 739482074, olejakova.karol(zavináč)seznam.cz

 Pozvánka na studijní večery nad knihou Rút

 

31. března

Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1477 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál