INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Studentská Bohoslužba
Olomouc
9.10.2015 00:23Vojta Haška

Studentská Bohoslužba

V úterý 20. října v 18:30 se v modlitebně Církve adventistů sedmého dne v Olomouci bude konat první studentská bohoslužba tohoto roku.

Na téma "Kde jsi?" k nám promluví Tomáš Harastej, místní studentský kazatel a učitel na biblické škole Dorkas. 

A kde budeš Ty? Přijď si to poslechnout.

Studentská bohoslužba je jednou z dobrých příležitostí, jak se potkat s dalšími kamarády a věřícími lidmi z Tvého města, ať už jsi věřící a k Bohu Tě to táhne, nebo jsi prostě jen zvědavý, přijď, rádi Tě uvidíme. 

Pokud Tě zajímá, jak taková studentská bohoslužba vypadá, ale stydíš se přijít, nebo si nejseš jistý, jestli je to pro Tebe, není nic lepšího, než se podívat na video záznam, nebo fotky z jiných bohoslužeb inriroad na internetu.. 

Bohoslužba je ale právě o společenství s Bohem, není to o hlavním řečníkovi, o hudbě, nebo občerstvení. Bohoslužba je o každém z nás - je to o člověku, který přichází aby se setkal s Bohem, a také aby se setkal s dalšími lidmi, kteří mají o Boha zájem, ať už jsou věřící nebo ne - a právě společenství takových lidí celou bohoslužbu tvoří, každý člověk je tu tedy důležitý, proto neváhej a pojď se k nám přidat, věřím, že nebudeš litovat.

 

Kdy: Úterý 20. října 2015 v 18:30

Kde: Modlitebna CASD, Balcárkova 12, Olomouc

 

Studentská bohoslužba Inriroad Olomouc

 

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1429 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál