INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
INRI road Brno zahájilo desátý rok své existence
Brno
22.10.2015 16:36Jana Polehna

INRI road Brno zahájilo desátý rok své existence

Je tomu devět let, co v Brně vznikla křesťanská studentská organizace INRI road, která sdružuje věřící studenty i jejich nevěřící kamarády a nabízí jim prostředí, kde mohou budovat nejenom přátelství mezi sebou, ale i vztah s Bohem. Postupem let se tato organizace rozšířila i do dalších měst jako je Olomouc, Ostrava, Bratislava, Praha, Pardubice a Hradec Králové.

Brněnská INRI road zahájila nový akademický rok studentskou bohoslužbou s názvem „Začít znovu, začít lépe“ a začalo se opravdu velkolepě. Sešlo se rekordních 130 mladých lidí, mezi nimiž byl i velký počet nováčků. V rámci studentské bohoslužby se představil také nový brněnský projekt – INRI TV. Jedná se o zpravodajství, které přináší nejnovější informace ze světa brněnské INRI road a snaží se tak přiblížit veškeré dění těm, kteří INRI road pravidelně nenavštěvují.

Studentská bohoslužba INRIroadStudentská bohoslužba INRIroad

Týden po bohoslužbě se v Brně rozjely různě zaměřené skupinky a aktivity. Mladí lidé tak mají možnost navštívit například florbal, kurz vaření, studium knih EGW či modlitební skupinku s názvem Horká linka k Nejvyššímu. Rozpis všech aktivit (nejen brněnských) naleznete na těchto stránkách. 

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1366 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál