INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Víkend duchovního probuzení
Ostrava
9.11.2015 12:11Jana Polehna

Víkend duchovního probuzení

Čtvrtý víkend v říjnu pořádala ostravská Inriroad víkend duchovní obnovy v penzionu Beskyd. Všechno začalo výbornou páteční večeří, chválami a poté nás čekal hlavní program, ve kterém jsme se všichni navzájem seznámili, a taky se nám představil a přiblížil svůj život první z řečníků Tomáš Chmel.

Sobotní dopoledne začalo ranní rosou- ztišením, které si pro nás připravil Daniel Kašlík. Po vydatné snídani jsme se zamýšleli nad proroctvím v dnešní době nejen s Tomášem, ale i v menších skupinkách. Jelikož jsme byli na horách, využili jsme možnost se projít na čerstvém vzduchu a pozorovat krásu přírody. Tomáš Chmel se s námi rozloučil přednáškou o pečeti svatých, která byla pro všechny velkým přínosem. Dalším tématem tohoto víkendu byla hudba. Tou nás provázel Aleš Zástěra, který přijel i se svou manželkou. Sobotní večer jsme zakončili společnými chválami, kde byla možnost se podělit s tím, co prožíváme s Pánem Bohem.

Atmosféra byla velmi přátelská a věřím, že nás po celou dobu provázela Boží přítomnost. Všichni zúčastněni prožili víkend plný obohacujících myšlenek a faktů. Měli jsme prostor se zamyslet, ve které době žijeme a taky nad tím, čím se necháváme ovlivňovat.

Miriam

 

 

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.175 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál