INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Nechť Tě provází moudrost
Praha
25.11.2015 18:34Benjamín Pavlík

Nechť Tě provází moudrost

Proč hledat ze všech sil moudrost a toužit po ní celým srdcem? Jak vůbec moudrý člověk podle Bible vypadá a čím je charakteristický? A jak je to vlastně s těmi hlupáky? Odpovědi na tyto otázky ale především jak se přiblížit Bohu a čerpat od něj moudrost, zkoumáme od začátku školního roku každou středu v 18. hodin v rámci INRIroad Praha. Naši 5-6 člennou skupinku svou přítomností a poznatky obohacuje také studentský kazatel Josef Dvořák. Ač s podivem, tak s knihou Přísloví zjišťujeme, že ani v Praze nevíme všechno a máme se hodně co učit. :)

 

 

Každý týden také všechny zveme malým naznačením toho, o co v následující kapitole půjde. Takto například vypadala pozvánka na 3. kapitolu, jejíž části se zabývaly důvěrou v Boha, vyvyšováním moudrosti a radou neodpírat dobrodiní:

 

 

Těšíme se příští středu, třeba i na Tebe! :)

 

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.2662 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál