INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Jaký byl olomoucký Silvestr?
Olomouc
12.1.2016 19:33Vojta Haška

Jaký byl olomoucký Silvestr?

Rok se s rokem sešel a my se zase ocitli na jeho konci. Většina z vás si nejspíš ve chvílích, kdy jsme si my užívali nabitého programu, dávala novoroční předsevzetí, která jste si dávali i loni, ale již tradičně skončily v pomyslném odpadkovém koši vašeho života. A co jsme tedy dělali my, když jsme zrovna nepřemýšleli nad tím, jaký by mohl být rok další?

            No… rozhodně jsme se neřídili radami sporťáka Ondry, protože místo misek s cukrovím jsme měli plné stoly (i když to většinou nebylo cukroví) a házet s nimi nebo je zvedat - to by nebylo zrovna praktické. Posilování jsme ale kompenzovali jinak. Nadšence do fotbalu čekal turnaj! Ale ne na trávníku a dokonce ani Fifa, ale fotbálek stolní. A protože Olomouc je město bojovníků, tak to byla pořádná bitva. Srdce Znojemské ovšem prokázalo, že patří mezi elitu a tak se ve finále utkaly týmy Znojmáků. Není náhodou, že vyhrál tým, který měl Znojmáky dva a ne jen jednoho. A tak se Peťa s Terezkou M. postavili na stupínek vítězů.

            Ale nebojte se, práh naší klubovny jsme taky překročili :) Společně jsme se vydali na několik výletů - třeba na jídlo a taky bruslit, ale v poslední den roku jsme si řekli, že by naše svaly potřebovaly trošku protáhnout, a tak jsme se společně odhodlali a vyšli na vyhlídku Kosíř, kde jsme se v malém hloučku ohřáli u ohně (stejně jako při pondělním opékání ve stylu Bronxu - jen tak mimochodem).

            Největší akcí stále zůstává městská hra ve stylu městečka Palerma. A protože byla v režii Janči Ondráčkové, tak to byla pořádná sranda. Tři týmy se vžily do rolí mafiánů a agentů z řad Interpolu a vzájemně se předbíhaly ve shánění toaletního papíru, aby mohli vstoupit do Šantovky, kde se odehrával hlavní děj - předávka balíčku s kokainem, ke kterému bylo třeba splnit několik úkolů. Největší výzva byla v získání tisíce dolarů, protože k tomu bylo zapotřebí trefit papírovou koulí buď deset civilistů nebo jednoho sekuriťáka (a taky to jeden schytal). Nad spravedlností nakonec zvítězil zločin a balíček s kokainem byl dopraven do bezpečí rodinou Tattagliotta.

            A protože pohybu není nikdy dost, chtěli jsme vyrazit na paintball… nebo aspoň někteří z nás. Většina ovšem poslala návrh Janči do kytek a to i přes její přesvědčivé „bude to super!” Naštěstí zájem o laser game byl vyšší a aspoň tam se většina postřílela, i když jsme to vlastně už udělali při válce gangů v Šantovce, kde nás potom seřvala postarší paní poslouchající klavírní “koncert”, protože jsme tak trošku dělali nepořádek.

            A jak jsme trávili poslední večer v roce? Samozřejmě s městečkem Palermem a zahraniční návštěvou z Pardubic. Zábava byla o to větší, když jsme jako občané dostali své vlastní povahy… a tak jsme mezi sebou měli gaye Garryho, soudkyni Lauru, která byla závislá na kokainu, nebo právníka Carleoneho, z kterého se vyklubal mafián (a to nezávisle na tom, že byl Carleone). A jak už to bývá, tak s Novým rokem je spojený hlavě ohňostroj, který jsme samozřejmě nemohli zmeškat. Po půlnoci a krátkém ohlédnutí za loňským rokem s Tomem Harastejem už pokračovala volná zábava v podobě her, dialogů anebo vtipných videí.

            Tak příště neváhejte a přijdťe s námi společně zažít něco jedinečného! :) 

Anna-Marie Herzigová

Fotogalerie

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.156 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál