INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Zimní dovolená Brumov 2015/2016
Brno
26.1.2016 14:00Jana Pletkova

Zimní dovolená Brumov 2015/2016

Každý z nás řeší otázku, co bude dělat na Silvestra. Obvykle každý má několik plánů, vybírá ten nejlepší a přípravy a plány začínají už někdy v říjnu. Tehdy taky padlo první pozvání na studentské bohoslužbě na tradiční Plesnou, která se tentokrát ale nekonala na Plesné, ale v malém městě jménem Brumov-Bylnice. Kapacita omezená, ale věřím, že se dostalo na všechny, co zde chtěli být. :-)

Dovolená to byla sportovní, přímo v areálu byla tělocvična, kde se dalo dělat spoustu sportů, navíc se pronajímala externí tělocvična, větší, lepší, na organizovaní sportovních her jako dělaná.

sport na zimní dovolené Brumov

Nenechte se však zmást, nebylo to žádné zimní soustředění. Jsme mladí křesťané, ani duchovní stránka nezůstala zapomenuta. Každé ráno jsme začínali chválami a krátkým zamyšlením na téma ovoce Ducha svatého. Mohli jsme se tak zamyslet, co pokoj, laskavost či trpělivost přináší do našich životů.

Téma na zimní dovolené Brumov - Ovoce Ducha

Stejně jako ráno jsme měli pobožnosti i večer. Věřím, že nejen pro mě to byl velice požehnaný čas.

Duchovní část na zimní dovolené Brumov

I tak by bylo zjednodušené říct, že jsme nedělali nic jiného než sportovní aktivity a zamyšlení. Měli jsme workshopy, diskuze, večer jsme často až do rána hráli deskovky, byli jsme na výletě na rozhlednu Královec a na procházce k brumovskému hradu.

Hry na zimní dovolené Brumov

Procházky na zimní dovolené Brumov

Silvestr byl celý speciální, kamarádi si nacvičili Cimrmana – Švestku.

Divadelní hra na zimní dovolené Brumov

Také se hrála hra na poznávání fotografií z dob dětství. Přestože mnozí přijížděli později a jiní zase odjížděli dřív, věřím, že pro každého to byl příjemně strávený čas a že pro nás všechny to byl požehnaný konec roku.

Ondra Kala

Dále následuje výběr fotek z této dovolené. Všechny fotky najdete na našich FB stránkách.

Fotogalerie

Upozornění

Týden duchovní obnovy je zrušen z důvodu malého zájmu.

Oznámení

Spuštěno přihlašování na Adventistickou identitu a RAIL tour.

DNES

Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.454 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál