INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Běžkování v Rychlebských horách
Brno
26.1.2016 15:22Lenka Havelková

Běžkování v Rychlebských horách

Ve čtvrtek 18. února 2016 v 7.00 vyrazíme auty z Brna a kolem 9.30 dorazíme na parkoviště v Ramzové. Kolem 8.00 budeme projíždět Olomoucí, takže je případně možnost někoho vyzvednout na hlavním nádraží. Na běžkách nás čeká trasa Ramzová – Smrk – Paprsek – Ramzová (17,7 km). V chatě Paprsek se stavíme také na nějaký oběd. S návratem do Brna se počítá kolem 18.00. Cena za dopravu (cesta autem, parkovné) činí cca 160,-Kč.

S sebou se budou hodit běžky Usmívající se, teplé oblečení, peníze a třeba i horký čaj v termosce (někdo určitě mít bude).

Kvůli zajištění dostatečného počtu aut z Brna (zatím jsou k dispozici 2) je nutné se předem přihlásit na jednom z kontaktů uvedených na pozvánce, soukromou zprávou na Facebooku nebo osobně.

V případě nedostatečné sněhové pokrývky nebo nepříznivé předpovědi počasí budete informováni a akce se ruší.

Další informace najdete v pozvánce a události na Facebooku.

Fotky z loňského vydařeného výletu najdete zde.

pozvánka na běžkování

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.2039 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál