INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Sportujte s námi...
Pardubice
29.1.2016 13:29Jana Polehna

Sportujte s námi...

Jelikož leden je měsíc zkouškového, kromě studia Bible jsme si chtěli i zasportovat a pročistit hlavu. A tak jsme uspořádali hraní pingpongu a stolního fotbálku. U pingpongu nechyběly čtyřhry, dvouhry ani obíhačka.  Ale po čase nás napadlo, že bychom tu hru mohli zpestřit a tak jsme začali hrát každý druhou rukou než je zvyklý a nakonec jsme to zkombinovali tak, že jednou člověk míček odpálí pravou rukou a podruhé levou a stále dokola... Inu vysokoškolské myšlení se v nás nezapře, proč dělat věci jednoduše, když to jde složitě... :)

Ve středu studujeme Bibli a ozve se, že by si někdo dal čínské nudle. Přidaly se další hlasy a tak z toho vznikla akce: Laser Game spojená se společnou večeří v čínské restauraci. Laser Game jsme si užili, večeře byla též dobrá, udělali jsme tržbu přesně na 999,- aniž bychom se o to snažili a pak jsme se s dobrým pocitem a stále s dobrými vztahy (neohroženými hrou Laser Game) vraceli domů.


Janča Polehna 

Fotogalerie

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1561 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál