INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Jak to vypadá v INRIroad v Ostravě?
Ostrava
15.3.2016 18:39Jana Pletková

Jak to vypadá v INRIroad v Ostravě?

Začíná čtvrtý rok INRIroad v Ostravě. Jsme vděční za Boží vedení a za příležitost sloužit Bohu a mladým lidem. Uvědomujeme si, že nejsme dokonalí, stále děláme chyby a služba druhým není jednoduchá. Přesto Bůh dokáže s našimi nedostatky pracovat a může je použít pro požehnání druhým.

                Co může INRIroad v Ostravě nabídnout studentům a mladým lidem? Již tradičně pořádané studentské bohoslužby, skupinky duchovního růstu, kde se společně sdílíme o tom, co prožíváme, společně čteme Bibli a modlíme se. Dále pořádáme diskuzní skupinku pod názvem „Nadhoď téma“ a na chuť si jistě přijdou i ti, kteří rádi studují Bibli. Společně se třemi mladými kazateli studujeme hloubky knihy Genesis.

                Jednou za semestr společně vyrážíme na víkendovku do hor. Víkendové akce jsou vždy zaměřené na určitá témata. V říjnu minulého roku jsme připravili duchovní víkend se zaměřením na aktuální situaci ve světě, prorocký vhled, kde stojíme, co se naplňuje a jak být „ready to go to the heaven“ („připraven jít do nebe“) Řečníkem byl Tomáš Chmel. Druhou částí víkendu nás provedl, tématem „Vliv hudby“, Aleš Zástěra.

                Chtěli bychom pozvat všechny studenty a mladé lidi v Ostravě, kteří mají zájem se těchto aktivit účastnit, aby neváhali a přidali se. Taktéž budeme rádi za vás, kteří chcete využívat své dary a tím i společně s námi sloužit druhým lidem a Bohu.

                Budeme vám všem vděční, pokud budete myslet na naše aktivity na modlitbách. Vnímáme, že bez Boží pomoci by to vše nemělo smysl a správný význam.

                                                                                                                        

Upozornění

Týden duchovní obnovy je zrušen z důvodu malého zájmu.

Oznámení

Spuštěno přihlašování na Adventistickou identitu a RAIL tour.

DNES

Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.428 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál