INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
První večer TvT - Way to go
Brno
12.4.2016 08:43Jana Pletkova

První večer TvT - Way to go

Tváří v tvář na společné notě – Way to go – 6. 4. 2016

Hned první část cyklu Tváří v tvář, na společné notě se nesla v duchu velkých překvapení a improvizace. Ti z Vás, kteří očekávali, že se na jevišti objeví Jindra Černohorský, byli lehce zaskočeni, když se na podium namísto toho nahrnula čtveřice mladíků s úsměvy na tvářích. Jindru totiž skolila nemoc a tak na místo toho jsme měli tu čest si poslechnout příběh začínající kapely Way to go.

Po krátkém hudebním představení kapely už se režie ujmula dobře sehraná dvojce moderátorů, která pokládala kapele nejrůznější otázky. Ať se to týkalo názvu kapely, momentálního složení nebo třeba různých náboženství jednotlivých členů.

Way to go

“Kdo chce pochopit hudbu, nepotřebuje ani tak sluch, jako srdce”, hlásá motto Way to go a chlapci pokračují tím, že chtějí, aby jejich hudba oslovovala zajímavými texty ze života. Svoje příběhy prokládají hudebními čísly, mezi kterými zazní i píseň Vodiací pes. Po krátkém příběhu, který se váže právě k textu Vodiacího psa se dozvídáme, že touto písní chtějí kluci oslovit publikum v právě probíhající talentové soutěži gospelových kapel. Jejich chytlavé melodie a upřímná touha zpívat o Bohu, o lásce je dostala až do semifinále.

Way to go

K závěru se s námi kluci ještě podělí o výčet svých muzikantských schopností a nahlédneme také aspoň zprostředkovaně na jednu z jejich zkoušek. Kluci se snáží být připraveni na cokoliv, co by je mohlo zaskočit a tak se dozvídáme, že mají připraveny nejrůznější až katastrofické scénáře, které se snaží teoreticky vyřešit. Co kdyby je štěstěna opustila zrovna uprostřed koncertu?

Kde všude Way to go v uplynulém roce vystupovali a kam se naopak teprve chystají zavítat? Jsou všichni z nich zadaní? I na tyto otázky jsme našli odpověď při prvním večeru Tváří v tvář, na společné notě. Hodinka příjemných rozhovorů a hudebního doprovodu rychle uplynula. Přikládáme i facebookové stránky mladých talentů, které lze jednoduše vyhledat pod názvem Way To Go.

Už 20. 4. jsou moderátoři připravení vyzpovídat Evu Henychovou. Nenechte si ujít druhé setkání Tváří v tvář, na společné notě ve sboru Střední v Brně. FB událost s aktuálními info: zde.

Fotogalerie

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.287 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál