INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Jaké bylo poslední prostřeno?
Pardubice
22.4.2016 09:20Jana Polehna

Jaké bylo poslední prostřeno?

V Pardubicích jsme parta mladých lidí, která se schází ráda nejen u studia Bible, ale také u různých volnočasových aktivit. Hodně nás rádo vaří a všeobecně je známo, že jídlo sbližuje a tak jsme vytvořili něco na způsob televizní show „Prostřeno“ a v neděle si děláme společně hezké večery.

Naše poslední setkání bylo u Jarušky a Honzy, kde jsme měli možnost ochutnat rovnou několik dobrot – chodů, které nám připravili. Jako předkrm jsme měli opečený toustový chleba s pomazánkou. Poté jako hlavní chod následovala rýže se zeleninovou curry omáčkou. A na závěr jsme dostali domácí štrůdl s hruškovým smoothie.

Každý, kdo byl ten večer přítomen, rozhodně neodcházel hladový a ani úsměv na tváři mu nechyběl :). Už teď se těšíme na další setkání u Johanky, kde nás budou čekat jídla z celého světa.

PP

PS: Pokud se divíte nad podivnými fotkami na konci naší fotogalerie, tak to jsme si zkoušeli, jak bychom vypadali, kdybychom si vyměnili obličeje. A protože nás to náramně pobavilo, rozhodli jsme se to sdílet i s vámi. Poznáte, kdo je kdo? :)

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1517 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál