INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
INRIroad gentleman v Brně
Brno
22.5.2016 13:29Jana Pletkova

INRIroad gentleman v Brně

V únoru došla na brněnské Dámské skupince (mj.) řeč na to, co se děje na Pánské. Jedna dáma informovala ostatní, že kluci údajně sledují videa pana Ladislava Špačka, který je kromě jiného popularizátorem společenské etiky. Jelikož v tu dobu chodilo na Pánské skupinky cca 12 kluků, zajímalo nás, jestli se to nějak projeví na jejich chování k nám dámám. Napadlo nás, že bychom mohly vytvořit excelovou tabulku a do ní zapisovat jednotlivé činy toho kterého gentlemana. A tak se i stalo.

Naši tabulku jsme pojmenovaly INRIroad gentleman. K vyplňování jsme přizvaly i dívky, které na skupinku nechodí. Od prvních dnů se tabulka začala plnit jmény a skutky našich hochů. Ti dostávali plusová a minusová znaménka. Celkem se jich do tabulky dostalo 17, z čehož lze usuzovat, že gentlemansky se chovají i ti, kteří se klučičích setkání neúčastní. A to je chvályhodné!

Za co se vlastně kluci do tabulky dostali? Zde je několik příkladů: pomáhali nosit věci, otevírali dveře, rozváželi nebo doprovázeli holky domů, starali se o jejich pohodlí a bezpečnost, pouštěli je v řadě před sebe, platili za večeře, mile nabízeli svou pomoc. Jeden hoch dokonce dívce pochválil outfit. Jsme klukům vděčné, že v naprosté většině převládaly plusové příspěvky. Takže, pánové, vyvarujte se nepěkného mluvení o brněnských slečnách a pomáhejte i těm, které považujete za méně krásné. Vždyť náš dík a úsměv pro vás může být tou největší odměnou Usmívající se.

Na závěr bych zmínila chlapce s největším počtem projevů gentlemanství. Jsou jimi Pavel Ruml, David Ševčík a Ondřej Kala. Upozorňuji, že výsledky se odvíjí od četnosti výskytu chlapců v blízkosti dívek a od paměťových schopností zapisujících slečen. Hoši, děkujem!

Za Dámskou skupinku
Verča Kučerová

Zmínky o dámské a pánské skupince najdete v různých dílech INRI TV:

dámská a pánská skupinka v INRIroad

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.3731 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál