INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Změna studentských kazatelů - Brno a Ostrava
Brno
2.10.2016 16:52Lenka Havelková

Změna studentských kazatelů - Brno a Ostrava

Leto 2016 znamenalo pre niektoré INRI mestá veľké zmeny:

  • z Brna do Ostravy sa presťahovali Havelkovi,
  • z Bratislavy do Brna sa presťahoval Martin Turčan,
  • Dan Kašlík z Ostravy už nie je študentským kazateľom INRI road, ale má na starosti celú adventistickú mládež v Česko-Slovensku Usmívající se.

Tieto zmeny boli oficiálne predstavené na poslednej študentskej bohoslužbe roku 2015/2016 v Brne, kde prebehla rozlúčka s nami (formou nášho posledného kázania) a privítanie Martina Turčana (formou kresla pre hosťa).

Rozloučení s Havelkovými

Rozlúčenie s Havelkovými

Video so vzkazmi od a pre Havelkových nájdete tu.

Přívítání Martina Turčana

Privítanie Martina Turčana

Posledné bolo aj vysielanie INRI TV, ktoré žiaľ už nebude v ďalšom školskom roku pokračovať. Toto vysielanie si môžete pripomenúť tu:

Kázanie bolo na tému "Co říci závěrem?" a obsahovalo 3 vstupy preložené piesňami vďačnosti chváliacej skupiny. Bavili sme sa o malom, ale významnom slovíčku AMEN.

Pre nás s Honzíkom táto študentská veľa znamenala, bola to skutočnou rozlúčkou, prežili sme ju aj trošku sentimentálne (keď sme od Vás Brňákov dostali fotoknihu s našimi spoločnými fotkami a podpismi)... navždy nám bude pripomínať krásne roky, ktoré sme tu prežili.

Veríme, že to bol aj príjemný štart pre Martina, a že sa mu tu v Brně bude dariť, a bude sa tu cítiť minimálne tak super, ako sme sa cítili my.

Prvá študentská nového školského roku bude 4. 10. 2016, a zamyslenie na tému "Mýma očima" bude mať práve Martin Turčan.(Už z Ostravy zdraví,)
Lenka Havelková

Fotogalerie

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1957 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál