INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Studium Markova evangelia
Olomouc
26.10.2016 15:25Vojta Haška

Studium Markova evangelia

Středa večer je již tradičně v naší klubovně vyhrazena pro studium Bible. Na každý týden máme jednu kapitolu novozákonní knihy Marek. Stejně jako my v Olomouci, tak i v dalších městech se schází mladí lidé, aby tuto knihu studovali. Myšlenky, které nás při čtení napadnou můžeme sdílet s ostatními nejen zde, ale i na společných víkendech (v Čechách i na Moravě), kde se kniha bude probírat ještě více dopodrobna a budou se tu řešit otázky a postřehy vzniklé právě v jednotlivých studentských městech. Bude možné se na různé věci zeptat kazatelů a teologů.

Studium Bible však není jen pro kazatele, teology, nebo studijní typy. Bible není obyčejná kniha, je to živé Boží Slovo, doslova mění čtenáře. Kniha Marek představuje jeden ze čtyř pohledů na život a dílo Ježíše Krista. Příběh o Ježíši Kristu, evangelium, je nejdůležitější zprávou a vrcholem biblické zvěsti. A ty nejlepší myšlenky z něj můžeš objevit třeba Ty. Vezmi svou Bibli, nebo pokud nemáš, si ji otevři kdekoliv na internetu (třeba zde) a čti. 

 

Pokud se chceš účastnit společného čtení a přemýšlení nad textem, přidej se k nám vždy ve středu od 19 hodinklubovně INRIroad na Dolním náměstí 38 v Olomouci. 

 

Více informací získáš od Karol Olejákové, 73948207čtyři, olejakova.karol(zavináč)seznam.cz

 

31. března

Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1386 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál