INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Reportáž ze studentské bohoslužby - Důvěra
Brno
13.12.2016 18:12Jana Pletkova

Reportáž ze studentské bohoslužby - Důvěra

Máme za sebou poslední studentskou bohoslužbu tohoto roku, nevěšte ale hlavu, nebyla úplně poslední. Tato uplynulá pro nás byla krásným vplutím do takového toho předvánočního času. Aby se ten prosinec nezapřel, u vchodu každý obdržel maličký pytlíček s dvěma krásně nazdobenými perníčky a vytištěným veršíkem. 

inriroad brno studentská prosinec 2016 důvěra Ilona Chládková

Minulé úterý jsme měli opět možnost sejít se v Brně k oslavě našeho všemocného Boha. Chválili jsme Ho společně v písních i modlitbách. Tentokrát k nám přijela s Božím slovem laická kazatelka Ilona Chládková z Benešova na Boskovicku. Tématem uplynulého setkání byla důvěra. Důvěra vyžaduje odvahu a rozhodně není vždy lehké důvěřovat. Zkušenostmi ale naše důvěra sílí. Jak jsme mohli vyposlechnout, důvěra má různé podoby. Každodenně se setkáváme s tzv. důvěrou povrchní, kterou chováme k určitým osobám, které neznáme. Například k řidiči autobusu – věříme, že nás v pořádku dopraví na místo určení. Potom se nepochybně všichni setkáváme s důvěrou k naší rodině a k našim blízkým. Každý z nás ale také určitě má nějakou důvěru - v sebe samého – tedy sebedůvěru. No a pak je tady důvěra k Bohu. Nad tím, jak jste na tom s důvěrou k Bohu, se můžeme každý zamyslet sám. Věříme, že se vyplatí důvěřovat Bohu, který má s námi plán už od té doby, co jsme ještě ani nebyli narozeni.

Po skončení programu na nás samozřejmě čekalo nachystané občerstvení, které ani tentokrát nezklamalo. Poté měl každý možnost využít novinky – čajovny, kde se sešli všichni, kdo nespěchali domů.

Všem zúčastněným i nezúčastněným přejeme krásné prožití vánočních svátků a věříme v hojnou účast na příštím setkání v lednu.

Kristýna Bažantová

Fotogalerie

Upozornění

Týden duchovní obnovy je zrušen z důvodu malého zájmu.

Oznámení

Spuštěno přihlašování na Adventistickou identitu a RAIL tour.

DNES

Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.6466 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál