INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Aktivity mládeže a INRIroad
Brno
12.2.2017 18:03Vedoucí Skupinek

Aktivity mládeže a INRIroad

Mládež je důležitou součástí života sboru. Jsme moc vděční za aktivity, do kterých se u nás mladí lidé, ať už studenti nebo mladí pracující, zapojují. Každý pátek večer je tu kupříkladu příležitost setkat se v čajovně ke společenství nad Biblí a ke sdílení zážitků z uplynulého týdne.

V rámci studentské organizace INRIroad mladí pořádají několik aktivit, které probíhají během všedních dnů i v sobotu. V česko-slovenské unii CASD se ve všech studentských městech aktuálně probírá kniha Evangelium podle Marka. Jsme rádi, že i v našem městě funguje skupinka, která se zabývá tímto tématem. Zhruba jednou za čtvrtletí se pak pořádá setkání s odborníky (teology a jinými) ve Svatobořicích u Mistřína, kde se probrané kapitoly Marka diskutují a studují více do hloubky.

Mladí lidé se v našem městě zapojují také do studia spisů EGW a rádi se také sdílejí na skupince zvané „životní příběhy“, kde si vyprávějí o svých cestách životem. Kromě toho u nás funguje také „pánská“ a „dámská“ skupinka, kde se mladí pánové a mladé dámy setkávají odděleně k rozebírání témat spojených „se svou rodovou příslušností“ :-). V rámci aktivit INRIroad mají své místo i sportovní akce (jako florbal nebo workout), kterých se mají mladí také možnost účastnit.

Moc krásnou aktivitou je v neposlední řadě společný mládežnický oběd, který se koná v sobotu po skončení pobožnosti. Není to jen čas na jídlo, ale také na zpěv, duchovní zamyšlení a volné povídání. Věříme, že fungující mládež představuje budoucnost církve a moc si přejeme, aby všechny konané aktivity byly požehnané a ku prospěchu jednotlivců i společenství.

A jak co přesně funguje? Pod fotkami najdeš přehled :-)

inriroad brno aktivity semestr 2017 jaro skupinky

PONDĚLÍ:

ÚTERÝ:

  • 19:00 (1. úterý v měsíci) – Studentská bohoslužba
  • 17:30 (mimo 1. úterý v měsíci) – Workout (Komárov)
  • 18:30 (obtýden) – Biblické záhady (čajovna/malý sál) - data budou upřesňována na INRI FB
  • 19:00 (1x měsíčně) – Dámská skupinka - pro bližší info k místu setkání kontaktovat Alču, přidá do FB konverzace

STŘEDA:

ČTVRTEK

PÁTEK

SOBOTA

 

Až na výjimky aktivity končí začátkem května, doporučujeme sledovat kalendář :-) Těšíme se!

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.093 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál