INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Jdeme do Domova pro seniory
Pardubice
19.2.2017 23:28John Krupa

Jdeme do Domova pro seniory

A máme tady další akci SDK ADRA. Opět jdeme do domova pro seniory u Kostelíčka. Co se bude dít.. :)
Připravili jsme pro seniory kvíz na téma "Znáte svoji vlast?" Otázky, obrázky apod. se budou promítat na plátno a senioři budou odpovědi zaznamenávat na připravené papíry. Otázky budou hodně různorodé, aby si každý našel to své..

Pokud máte i vy sami už teď nápad na nějakou otázku, která by se mohla do kvízu dát, nebojte se a napište ji ZDE. Čím víc nápadů, tím lépe.. :)

Ještě připomínáme, že dobrovolníci, kteří se zúčastňují akce poprvé, potřebují nejdříve na školení k paní Mikoláškové do dobrovolnického centra. Nejbližší termín školení je 24. 2. od 13:00. Kdo potřebuje proškolit kontaktujte Žanet Vaníčkovou (zaneta.vanickova@gmail.com). Školení se nemusíte vůbec bát, je to vesměs povídání o dobrovolnickém centru a obecně práci dobrovolníka. Trvá cca hodinku.

S případnými dalšími dotazy se obracejte opět na Žanet. :)

Zatím se mějte krásně :) Více informací ZDE
studenti, pomoc, Upce

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1418 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál