INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Jak vypadal zimní semestr v Olomouci?
Olomouc
21.2.2017 13:55Peter Polehna

Jak vypadal zimní semestr v Olomouci?

V Olomouci jsme se měli a máme krásně, ne nadarmo se Olomouci říká „nejlepší místo pro život“. A pro studenty to platí dvojnásob. Jako každý rok, někteří dostudují a odejdou a zase další prváci přijdou. Tato obměna letos byla citlivá v tom, že odešli někteří lidé, kteří se výraznou měrou podíleli na vedení INRIroad v Olomouci. Ale potěšující je, že už někteří prváci projevují zájem a schopnosti se začlenit do organizačního týmu.

Kromě tradičních skupinek, studentských bohoslužeb jsme prožili krásnou víkendovku v orlických horách, kde jsme následně zazářili na florbalovém turnaji, tak jsme si užili o několik společných dní okolo přelomu roku.

Snažíme se o to, aby naše bohoslužby byly skutečně Bohoslužby, aby naše vztahy byly upřímné a vřelé, abychom líbili Bohu a…a tak…

Máme v plánu pro příští semestr zase nějakou víkendovku, besedy v kavárně, snad i v létě zase nějaký eurotrip a spoustu dalšího :)

Tom

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1312 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál