INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Zimní semestr v Pardubicích aneb jak tady trávíme volný čas
Pardubice
21.2.2017 19:13Peter Polehna

Zimní semestr v Pardubicích aneb jak tady trávíme volný čas

Za pár dní uplyne 5 let od našeho prvního setkání skupinky INRIroad. A kam jsme se posunuli? Minimálně místem, počtem aktivit ale hlavně ...
 A co že se to u nás vlastně dělo?

Zapojili jsme se do pravidelného studia biblické knihy Markova evangelia, které probíhalo současně i v ostatních INRI městech. Společně jsme diskutovali nad různými tématy s tím spojenými. Líbilo se nám, že se na začátku týdne můžeme pozastavit a přemýšlet nad hodnotami a směrem v našem životě. Vnímali jsme to jako dobré duchovní „nakopnutí“ a povzbuzení do nového týdne.

Aktivity INRIroad pardubice mládež

Necestovali jsme jen do dob dávných zaznamenaných v Bibli, ale i napříč zeměmi a to v podobě Cestovatelských večerů.  Podívali jsme se například do Albánie, jak se žije na Madeiře při Erasmu, do Francie, Itálie, atd. Stihli jsme procestovat velký kus Evropy, ale tím rozhodně nekončíme.

V zimním semestru jsme se na studentských bohoslužbách zabývali tématy jako je Moudrost či Žij naplno. Rádi po programu zůstáváme v naší útulné INRI místnosti a povídáme si společně při dobrém jídle.

A máme tu i novinku -  a tou bylo založení Studentského dobrovolnického INRIroad klubu ADRA.  Tento klub slouží k tomu, že společně chodíme pomáhat do sociálních zařízení. Nechceme jenom mluvit o tom, že bychom měli pomáhat, ale rádi to i realizujeme. Více zde: 

To co se nedá předat na papír je atmosféra v našem INRI.  Není to totiž jen o plánovaném programu v INRI, ale právě i okamžicích v každodenním životě mezi které třeba patří návštěva nemocného kamaráda, oslava narozenin, setkávání se při různých sportech, atd.

 Moc si vážím krásných vztahů mezi námi, zájmu o druhé a o Boha.

Fotogalerie

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.3256 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál