INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Terén 2- vědomostní kvíz
Pardubice
5.3.2017 20:02John Krupa

Terén 2- vědomostní kvíz

Malými krůčky vpřed. Co se někomu může zdát jako maličkost či samozřejmost může být pro jiného něco obrovského a k nezaplacení.

Vidět rozesmáté tváře lidí kolem a vědět, že jste k tomu přispěli jenom tím, že si na někoho uděláte chvilku času, je nepochybně nepopsatelný pocit. A ano, další „terén“ je za námi. V pátek jsme navštívily již známý Domov pro seniory U Kostelíčka. Tentokrát jsme si připraly pro seniory vědomostní kvíz na téma „Známe naši vlast?“ Otázky z oblasti historie, zeměpisu, české kuchyně ale i filmů a především pohádek potěšily, pobavily a informovaly nejenom seniory, ale i některé dobrovolnice. Takže lze s jistotou říci, že na otázky opravdu odpovídali senioři samostatně bez větší pomoci. O to více nás překvapily výsledky. Někteří účastníci dosáhli neuvěřitelných 24 bodů z celkových 29 možných a právem si zasloužili malou odměnu v podobě čokoládky a origami motýlků. Odměna byla samozřejmě pro všechny zúčastněné a také pro velice ochotné a milé sestřičky, které nám po celou dobu pomáhaly.

Už nyní se těšíme na další „terén“ a věříme, že jich bude přibývat. Pro přiblížení atmosféry tohoto posledního můžete nahlédnout do fotogalerie.

Žanet Vaníčková

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.0899 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál