INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Reportáž z březnové studentské
Ostrava
27.3.2017 20:33Jana Pletkova

Reportáž z březnové studentské

V úterý 14. 3. se v Ostravě konala studentská Bohoslužba s názvem: „Hlavně normálně žijme křesťanský život“. Řečníkem této studentské Bohoslužby byl Radim Toman. Během jeho zamyšlení jsme přemýšleli nad rozdíly toho, co bylo dříve normální, a nad tím, co je naopak normální dnes. Dozvěděli jsme se, co se skrývá pod slovem „Generace Y“ a jak tato generace mladých lidí vnímá dnešní dobu. Při zamyšlení také Radim vzpomenul Kristovu metodu „pěti P“:

  • Přiblížit se lidem
  • Projevit soucit a empatii
  • Pomáhat s jejich potřebami
  • Prohlubovat vztah s nimi
  • Pozvat k následování Boha

studentská bohoslužba ostravaStudentská Bohoslužba nebyla jen o mluveném slově hlavního řečníka, ale též o chválách formou modliteb a písní. Mohli jsme si tak společně s radvanickou mládeží zazpívat několik písní a tak oslavit Boha. Moderátorem této studentské Bohoslužby byl Honza Vereš, který nás na závěr pozval nejen na několik akcí, jež se uskuteční v létě, ale také na ty, které probíhají po celý rok v Ostravě. Všichni ti, kterým se po ukončení studentské Bohoslužby ještě nechtělo domů, měli možnost prožít krásné chvíle při přátelských rozhovorech v čajovně Metro. Děkuji Bohu za to, že se v Ostravě pravidelně konají studentské Bohoslužby. Jsem rád, že jsem na této studentské Bohoslužbě byl a mohl strávit čas s blízkými a s naším Bohem.

Honza Loder

Fotogalerie

Upozornění

Týden duchovní obnovy je zrušen z důvodu malého zájmu.

Oznámení

Spuštěno přihlašování na Adventistickou identitu a RAIL tour.

DNES

Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.2943 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál