INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
INRI florbal cup 2017
Ostrava, Pro všechny
15.3.2017 22:17Jana Pletkova

INRI florbal cup 2017

Ve velmi nabitém kalendáři INRI akcí se našlo místo i pro milovníky sportu, konkrétně florbalu, a tak se ostravští mládežníci chytli organizace a my jsme si mohli ve svých diářích s nadšením zarezervovat 12. březen. Turnaj byl určený pro aktivní účastníky INRI akcí s myšlenkou upevnění kolektivu INRI měst a strávení společného času možná trochu jinak, než je zvykem po zbytek roku.

Pozvání přijala kromě dvou všechna INRI města, tudíž jsme se sjeli z Olomouce, Ostravy, Brna a čtvrtým týmem byl jakýsi konglomerát Pardubic a Hradce Králové, alias „Hradubice“.

 inriroad florbal olomouc   inriroad florbal pardubice hradec králové

inriroad florbal ostrava   inriroad florbal brno

Zahájení turnaje proběhlo již v sobotu večer, kdy se hráči setkali v ostravské Metro čajovně, která nabídla ubytování pro mládežníky, kteří cestovali ze vzdálenějších měst. Na programu bylo společné ukončení soboty, prostor pro budování nových a posilování stávajících vztahů, společná večeře a potřebný odpočinek před náročným následujícím dnem.

inriroad florbal cup

V neděli ráno jsme se sešli v tělocvičně ostravské konzervatoře a díky dobré organizaci bylo vše rychle připraveno a vše probíhalo velmi hladce. Atmosféra už od začátku byla velmi přátelská a pohodová. Před samotným začátkem hry jsme celý den odevzdali do Božích rukou s prosbou o ochranu při hře a mohlo se začít.