INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Reportáž ze studentské bohoslužby – Na koho spoléhám?
Brno
28.4.2017 21:46Jana Pletkova

Reportáž ze studentské bohoslužby – Na koho spoléhám?

Celým večerem nás provázel Pavel a Daniel a chválami sloužil, již už tradiční, tým hudebníků ve vedení Káti Trčkové. Již v úvodu moderátoři navázali na téma se zamyšlením o každodenním spolehnutí se na lidi a věci, protože mnohdy bereme některé věci a činy lidí jako samozřejmosti. Například, že z kohoutku poteče voda, když máš žízeň. Dále také, že nastartuji auto nebo mi pojede autobus do školy. Na toto všechno se spoléháme a především máme velkou oporu v Bohu.

Moderátoři byli kreativní, vtipně a výstižně představili řečníka, kterým byl Marek Sochor ze Znojma. V sále měl velkou podporu ve znojemské mládeži, která díky Markovi přijela dubnovou studentskou bohoslužbu navštívit.

inriroad brno střední 10 CASD INRI studentská bohoslužba marek sochor na koho spoléhám?Marek si připravil slovo a použil příběh Mojžíše a jeho dvě zkušenosti s Bohem poté, co Izraelci odešli z Egypta. Probíraly se dvě situace, kdy zvítězil nad Amálekem díky tomu, že držel ruce k nebi a druhá, kdy soudil od rána do večera Izrael.

Z Markova slova vyšlo několik zamyšlení:
1. Jsem připraven spolehnout se na někoho jiného než na sebe?
2. Můžu já být pro někoho tím, na koho se může spolehnout?
3. Jsem připraven být použit Hospodinem?

 

Tradičně se ukončilo společným občerstvením a vzájemným sdílením s diskuzemi.

Děkujeme za další úžasnou studentskou bohoslužbu a těšíme se na další, na kterou jste všichni srdečně zváni.

Aneta Svobodová

Fotogalerie

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.2714 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál