INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Článek a fotky z ostravské víkendovky
Ostrava
11.5.2017 12:52Jana Pletkova

Článek a fotky z ostravské víkendovky

Petr Staš INRIroadOd pátku do neděle, ve dnech 7.-9. 4., proběhla na Resortu Beskydy víkendová akce s názvem “Jaká jsou Tvá životní nasměrování?”, na které nás zamyšleními provázel Petr Staš, kazatel z Hradce Králové. Celkové zaměření víkendovky pak bylo dále rozvedeno na tři témata: vztah s Bohem, životní partner a povolání. Mnohé myšlenky nám řečník netradičně přiblížil skrze spousty různých příběhů – často úsměvných, přesto s hlubokým významem. Na srdce nám byla především kladena důležitost pevnosti našich rozhodnutí, stejně jako braní plné odpovědnosti za ně. A jako nanejvýš důležitým rozhodnutím nám byla představena volba Boha a hledání jej celým svým srdcem. Při hledání životního partnera bychom pak měli dbát na to, abychom prvně poznali – a nikdy nezapomínali - svou vlastní hodnotu; teprve na tomto můžeme úspěšně stavět naše (nejen partnerské) vztahy. U volby povolání bychom zase neměli zapomínat, že nejde pouze o prostředek k získání peněz, ale o skutečné povolání – tedy pozorně uvážit, zda je to skutečně ono, k čemu jsem byl/a v životě povolán/a.
 
Tyto přednášky byly prolínány chválami, na kterých nás provázeli nadaní hudebníci z Frýdecko-Místecké mládeže, a to s rozmanitým a originálním výběrem písní. :-)
 
V průběhu celého víkendu byl ovšem prostor nejen k zamýšlení se a chválám, ale také diskuzím, trávení společného času s přáteli, hraní her a dalším aktivitám. V sobotu odpoledne jsme se například všichni společně vydali na procházku na Bílý kříž, i když se zprvu zdálo, že nám počasí přát nebude. Následující ráno byla dokonce pro zájemce možnost výšlapu na Lysou horu, a to podívat se na východ slunce. Program byl ukončen v neděli dopoledne, a po obědě jsme se každý vydali zpět do svých domovů, plni nových zážitků a podnětů k přemýšlení.
Janča Kogutová

Fotogalerie

Upozornění

Týden duchovní obnovy je zrušen z důvodu malého zájmu.

Oznámení

Spuštěno přihlašování na Adventistickou identitu a RAIL tour.

DNES

Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.5001 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál