INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Reportáž ze SB - Lásku dát, lásku brát...
Brno
24.5.2017 07:10Jana Pletkova

Reportáž ze SB - Lásku dát, lásku brát...

inriroad brno studenstká jan dymáček lásku dát lásku brát střední 10Byl pozdní večer – druhý máj –
večerní máj – byl studentské čas.

Turčanův zval ku zpěvu hlas,
kde Lužánský zaváněl háj.

O lásce šeptal Jan Dymáček…

Tak už jsme se zase dočkali. Kdejaký student si jistě řekl: Jo! Nemusím se dneska večer učit! ... A tentokrát k tomu mám i důvod! 

Pak přijde na studentskou a tam se toho naučí víc než dost. A je rád, protože termín zkoušky tohoto předmětu předem nikdo nezná. 

Celú študentskú nás skvele previedli manželia Turčanovi. Téma  Lásku dát, Lásku brát... zvládl řečník Jan Dymáček na výbornou. Mělo to jen jedinou vadu (jak i sám řekl), že na lásku 35 minut opravdu nestačí. 

"Láska je totiž trpělivá, dobrotivá, láska nezávidí, láska se nevychloubá a není domýšlivá. Nejedná nečestně, nehledá svůj prospěch, nerozčiluje se, nepočítá zlo. Neraduje se z nepravosti, ale raduje se spolu s pravdou. Všechno snáší, všemu věří, ve vše doufá, všechno vydrží." (1.Kor 13) inriroad brno studentská květen jan dymáček lásku dát lásku brát střední 10

Rozhodně netrvá 35 minut, a hlavně... Láska je otázka činu. 

Závěrem nás Ivana Košařová pozvala na nadcházející akce. A že je z čeho vybírat. Ať už si chcete zničit nohy, nebo načerpat síly, vždy se pro vás něco najde. 

Nakonec nesmím zapomenout na vynikající zpěváky a hudebníky, bez kterých se žádná studentská neobejde. 

Abych to nějak ukončil... Ať už vás studenti zkouškové teprve čeká, už zápasíte, nebo máte téměř hotovo (že Ondro?), anebo děláte cokoliv jiného, doufám, že úspěšně přežijete do další studentské, která bude opravdu jedinečná.

(Půjdeme totiž všichni do háje.) ;-) 

inriroad brno studenská bohoslužba jan dymáček květen střední 10 lásku dát lásku brát

Ondra Papežík

Fotogalerie

DNES

Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.5968 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál