INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Domov pro seniory dubina
Pardubice
3.10.2017 21:33John Krupa

Domov pro seniory dubina

Ve čtvrtek 21. září jsem měla možnost poprvé vyrazit s SDK Adra do Domova pro seniory Dubina. Pro seniory jsme měli připravený kvíz na téma české filmy a pohádky. Na místo jsme dorazili o hodinu dřív, abychom vyřídili veškerou dokumentaci a seznámili se s prostředím. Ujala se nás milá sociální pracovnice, která nás po domově provedla a zodpověděla kladené dotazy. Měli jsme možnost nahlédnout i do soukromí klientů a musím říct, že mě mile překvapilo, jaké mají senioři zázemí.

Kvíz jsme promítali za pomocí dataprojektoru a plátna. Celý program uváděla nejmilejší Žanetka. Janička a já jsme pomáhaly seniorům vyplňovat kvízové odpovědi, kterých bylo pětadvacet a jedna  bonusová, na kterou byli všichni zúčastnění od první chvíle natěšení. Po rozdání dotazníčků a přečtení předvyplněného textu jeden, po druhém opakovali: „BONUS“, a culili se. Kvíz proběhl hladce. Nečekala jsem, že strávené dvě a půl hodiny se seniory můžou utéct tak rychle.

Největší odměnou pro mě byly úsměvy samotných seniorů. Ne nadarmo se říká, „úsměv nestojí nic, a přesto udělá mnoho“. Po odchodu z centra jsem byla sice unavená, ale vyklidněná, jako kdyby mě někdo pohladil po duši. Jsem vděčná, že jsem poznala “holky z ADRY“ a mám možnost se podílet na něčem, co dává smysl.

Kristýna

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1935 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál