INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Startovací víkendovka Olomouc
Olomouc
3.10.2017 15:33Daniela Krapková

Startovací víkendovka Olomouc

V malebné vesničce Loučná nad Desnou jsme prožili seznamovací víkend.

Na přelomu září a října jsme se v Olomouci rozhodli nastartovat nový semestr a to víkendovkou. I když naše řady částečně zdecimovaly řádící chřipky, náš záměr to nezastavilo. Do 75km vzdálené vísky Loučné nad Desnou jsme se dopravili vlakem a auty v pátek večer. Doplněni o novou, česrtvou krev, jsme se pustili do seznamovací hry, po které následovalo zklidnění v podobě zamyšlení našeho studentského kazatele, Tomáše Harasteje.

Sobotu jsme začali diskuzí, kterou vhodně (byť původně nezámyšleně) doplnila zážitková hra, která nás donutila zamyslet se nad církví a našem vnímání spasení. Po obědě se celá skupina, doplněna o nový, nadějný mladý pár ze Šumperska, odebrala do kopců blízké vlnité krajiny.  Po zhruba 15km výšlapu nás brzo potkala tma a tak nic nebránilo již tak oblíbenému “městečku Palermu”. Dramatický průběh netřeba popisovat, ten byl zajištěn průdkými ostřílenými hráči i klidnými “pokerface” manipulátory z ústraní. Noční sovy zvládly ještě pár deskových her.

Neděle začala slovem z Bible. Po krátké snídani jsme se již vraceli do sídla naší alma mater. Část z nás strávila příjemné chvíle u společného oběda.

Start se vydařil a my se nemůžeme dočkat dalšího semestru v nejlepším studentském městě!

Tom M.                             

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.3288 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál