INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Letní dovolená Lípa 2017
Brno, Ostrava
11.10.2017 22:24Jana Pletkova

Letní dovolená Lípa 2017

10. – 14. 7. 2017 sme boli na našej obľúbenej chate Lípa. Myslím, že budem hovoriť za všetkých, keď poviem, že atmosféra bola príjemná, oddychová, a že sme si aj povahovo sadli. Celkom nás bolo 13, ale vôbec to nevadilo – aspoň sme mali viac času sa venovať jeden druhému, než keby nás bolo 100 :D Pôvodne bolo nahlásených účastníkov dosť, v poslednom týždni sa odhlásilo 5 ľudí, a báli sme sa o reálne uskutočnenie tejto letnej dovolenky. Nakoniec sa to ale podarilo vyriešiť, a ešte sa našli ochotní ľudia, ktorí sa aj na poslednú chvíľu dokázali rozhodnuť pre čas s nami. A stálo to za to!

Plán bol ako obvykle: chvály, zamyslenia skupiniek, večerné zamyslenia (tentokrát mal väčšinu zamyslení Martin Turčan, a všetky boli veľmi podnetné a obohacujúce), deskové hry, spoločenské hry, rozhovory, výlet na Javorový, opekanie (na návštevu prišlo aj pár mládežníkov z Třince), a hlavne hooodne voľného času na relax. 

Som vďačná za každú jednu osôbku, s ktorou sme takto trávili čas. Leto je hneď krajšie, keď ste s priateľmi.

Lenka Havelková

 

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.4669 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál