INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
První výročí SDK ADRA
Pardubice
26.10.2017 12:36John Krupa

První výročí SDK ADRA

A je to tady!  :-) 

Už je tomu rok, co jsme založili Studentský dobrovolnický INRIroad klub ADRA. Je až neuvěřitelné, jak se může rozvíjet malá myšlenka pomáhat, být tu pro druhé. A to díky dobré vůli, ochotě, investovanému času, otevřené mysli a velkému srdci dobrovolníků.

Za rok našeho působení jsme navázali spolupráci se dvěma domovy pro seniory, které jsme navštívili celkem sedmkrát. Během těchto setkání jsme se seniory vytvářeli podzimní stromy, hráli deskové hry, chodili na procházky a nebo pro ně připravili „vědomostní“ kvízy z ukázek českých filmů a pohádek. Před Vánoci jsme také připravili krásných 48 vánočních balíčků pro potřebné. 

A to vše ve skupině 12 dobrovolníků.

Já osobně jsem nadšená z toho co, jsme během jednoho roku dokázali. Kolik radosti, pozitivní energie, dobré nálady a úsměvů jsme rozdali, a jak se nám vše mnohonásobně vrátilo. Je to nepopsatelně úžasný pocit, který bych přála každému zažít. Posune vás to zase o kousek dál.

Rozdávat radost je zkrátka radost.  :-)

 

Žanet V.

Fotogalerie

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1074 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál