INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Ohlednutí za studentskou bohoslužbou
Pardubice, Hradec Králové
22.12.2017 11:08John Krupa

Ohlednutí za studentskou bohoslužbou

Na konci listopadu proběhla hradubická studentská bohoslužba - Proč se bojíte? Na toto téma nám přijel něco povědět Marek Harastej.

Na začátek jsme si zazpívali pár písní a zahráli si hru. Hra byla spojena s názvem bohoslužby - strach. Všichni měli zavázané oči a pak jsme každý dostal do pusy buď sladkou nebo slanou vodu. Právě šlo o to, že na začátku jsme netušili co se bude dít a především jsme ani nevěděli jestli po druhé dostaneme tu stejnou chuť a nebo jinou.

Potom měl zamyšlení Marek. Základní příběh pro toto téma bylo - Utišení bouře na moři, kdy Ježíš byl s učedníky na lodi za bouře a on spal. Učedníci ho vzbudili když se báli, že se utopí, protože celá loď byla už plná vody. Marek k tomu nám ukázal obraz od malíře Rembrandta Utišení bouře. Rembrandt se na obraz namaloval jako jeden z učedníků, který se drží lana. Chce se držet něčeho co je pevné, ale přitom se celá loď potápí. Občas to máme také i my. Máme tendenci a pocit se chytit něčeho co nám připadá pevné, ale přitom základ se potápí, či rozpadá. Ale nezapomínejme na to, že vždy je s námi Ježíš, který vždy nám pomůže, když ho o to požádáme. Takže závěr zamyšlení byl. Když spoléháme na Boha a žijeme život s Bohem, nemusíme se ničeho bát. Nebuďme malověrní.

Andrejka S.

Fotogalerie

Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.3906 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál