INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Reportáž ze studentské bohoslužby (únor)
Brno
27.2.2018 17:21Jana Pletkova

Reportáž ze studentské bohoslužby (únor)

S druhým měsícem v roce 2018 přišla i druhá studentská bohoslužba ze série „Vztah křesťana k…“, kterou připravuje Martin Turčan. Tentokrát jsme otevřeli téma vztahu křesťana k sobě samému.

Bible se tím, jaký má mít člověk postoj sám k sobě, příliš nezabývá. Řeší vztah k bližním i k Bohu, ale vztahem k vlastní osobě se tolik nevěnuje. Přesto je to ale téma v dnešní době velmi živé a často jej pastorové i věřící psychologové musejí řešit.

Obecně víme, že jako lidé toužíme po určitém sebenaplnění. Pokud dovolíme Bohu, aby vstoupil do našeho života, otevře se nám nová cesta sebeaktualizace s hlubším smyslem a s novou realitou, ve které nevystupujeme pouze my, ale je v ní i Bůh, který o nás má autentický zájem. A když se ptáme, jak přistupovat sami k sobě, nejlepší odpovědí nejspíš je: tak, jak k nám přistupuje Bůh. Ten, který nás zná, který nás přijímá takové, jací jsme, který si nás váží a který nás miluje.

autor: Vašek Palík

Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.3404 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál