INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Reportáž z březnové studentské bohoslužby
Ostrava
4.4.2018 10:11Jana Pletkova

Reportáž z březnové studentské bohoslužby

Studentská bohoslužba nesla název: NABÍDKA, KTERÁ SE NEODMÍTÁ. Božím slovem nás provedl Martin Sieja.

Martin při představení říkal, že si představil své smuteční oznámení, kde jsou vypsány role, které v životě hrajeme. Bylo by tam napsáno: muž, syn, bratr, spolupracovník, křesťan. Bylo by to doplněno biblickým veršem, něco o naději. Položil si otázku: "Napsala by se tam role řečníka?"

Většina životních rozhodnutí a zážitků se děje ve vztazích. V nějakém společenství v rodině, ve sboře, v práci, ve škole atd. Vše co jsi v životě dokázal nebo kým ses stal, to jsi neudělal sám, vždy Ti někdo pomohl. Martin je příklad toho, že se řečníkem stal díky nadšení pro Bibli a povzbuzení dalšího člověka. Každý z nás může být člověkem, který povzbudí dalšího jedince a díky kterému dotyčný může hrát další životní roli.

V Bibli můžeme číst příběh nasycení tisíců Pánem Ježíšem ze svačiny malého chlapce. Vezměme si příklad z malého chlapce a využívejme příležitostí, které jsou nám nabízeny.

Každý z nás má vlastnost, která je výjimečná, umí něco nejlépe. Úkolem na této studentské bohoslužbě bylo povzbudit člověka v sále prostřednictvím sociální sítě nebo SMS a připomenout mu, v čem je dobrý nebo čeho si na něm vážím. Věřím, že každému účastníkovi přišla zpráva, kterou si „odnesl“ domů. Všem zúčastněným děkuji a největší díky patří Bohu, protože byl u toho přítomný.

Martina Jiříčková

Fotogalerie

POZÍTŘÍ

Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.5918 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál