INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Reportáž ze studentské (květen)
Brno
12.6.2018 15:31Vedoucí Skupinek

Reportáž ze studentské (květen)

Někteří nadějně vyhlíží blížící se konec zkouškového, další drtí státnice a ti šťastní už mohli hodit školní povinnosti za hlavu. Hlava plná učení a prokrastinace v nejrůznějších podobách se nevyhnula ani pisatelům článků. Proto si ohlédnutí za květnovou studentskou můžete přečíst až teď, když už máme za sebou i červnovou, poslední studentskou semestru.

Na téma Ježíš jako zachránce Olda Svoboda vycházel z Danielovy modlitby (9. kap.). V době, kdy žil Daniel, prožívali krizi dějin. Boha odstavili na vedlejší kolej a dopadli špatně. Daniel si uvědomil, že na Boha dojem neudělá nápravou, která vlastně ani neproběhla. Proto se začal modlit: „Pane Bože, to neukecáme, nezvládli jsme to.“ A Bůh jim dal novou šanci.

Změní se však něco prodloužením termínu? Čas od času zjistíme, že naše snažení má limity. Co teď?

Bůh o tom ví. Ví, že jsou věci, které nezvládáme. Proto nám dává dobu ne proto, abychom se snažili ještě víc, ale abychom našli někoho, kdo to dokáže za nás.

Ježíše potřebujeme právě proto, že máme svoje limity.

Autor: Ondra Papežík

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1293 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál