INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
INRI v akci
Brno
9.11.2018 10:46Lenka Michálková

INRI v akci

KAŽDÝ je srdečně zván k projektu INRI v AKCI! Pojďme SPOLEČNĚ ZAŽÍT službu druhým lidem, jako příležitost sdílet se i získávat. Příležitost strávit spolu neobyčejný čas, skamarádit se a představit INRIroad brněnské veřejnosti. 

Pojďme společně navštívit babičky a dědečky do domova pro seniory (příště to může být zase jiná cílová skupina). Můžete se zapojit do příprav, nebo se zúčastnit až konkrétní návštěvy. Naplánujeme ji tak, aby časově vyhovovala všem a program taky vymyslíme spolu.

Každý z nás má od Boha obdarování a může jím obohatit ostatní. Návštěva bude bohatší, když spojíme síly. Jen například: můžeme si s nimi zazpívat, nebo tvořit a vyrábět, připravit a zahrát scénku, nebo nabídnout něco dobrého „na zub“. Můžeme uskutečnit tohle všechno, a ještě mnohem víc. Můžeme s nimi mluvit o Ježíši. O naději a lásce. O tom, co pro nás znamená vztah s Bohem... Předvánoční čas je k tomu příhodný.

…My v nejbližších dnech oslovíme vytipovaná brněnská zařízení pro seniory. Před tím bychom se chtěly domluvit s vámi na čase, kdy návštěvu uskutečnit. To abychom domovu pro seniory nabídly už konkrétní informaci.

Ozvěte se, pokud se vám tento nápad líbí, pokud byste chtěli jakkoli přispět nebo máte jenom připomínku a doporučení k průběhu a organizování této aktivity. Budeme rády, když se nás zapojí co nejvíce. Více najdete ve skupině Mládež (jako) Brno nebo nás můžete kontaktovat na facebook stránkách INRI Brno.

 

Magda Jarošová & Kamča Dolinská

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1379 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál