INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Velkovíkendofka 2019
Brno
23.1.2019 15:33Lenka Michálková

Velkovíkendofka 2019

Ahoj, pokud jsi z Brna, nebo sympatizuješ s brněnskou INRIroad, zveme Tě na Velkovíkendofku! Podobně jako loni chceme dostat partu 40-50 lidí na chatu, kde prožijí společný čas v přírodě, u her, diskuzí a také u Bible. Není to však studijní ani plánovací víkendovka, je to víkendovka pohodová. 128522 INRIroad je totiž nejenom organizace, ale také společenství. Letos chceme spolu strávit na chatě o den déle, proto začínáme už ve čtvrtek večer (končíme nedělním obědem). Bude to fajn, pojeď! 128521 Přihlašování zde.

Update 11. 3. 2019

Vzhledem k nižšímu počtu přihlášených nebudeme na chatě Třeštík, ale v příjemném prostředí srubu ve Svatobořicích. S tím se pojí i jedna  významná změna, kterou je nižší cena za celý víkend a možnost přijet až v pátek. Cena je 700 Kč za celý pobyt, pokud přijedete v pátek 600 Kč. 

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1156 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál