INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Jarní studentské bohoslužby v Brně
Brno
25.4.2019 11:30Lenka Michálková

Jarní studentské bohoslužby v Brně

INRI road v Brně má za sebou několik jarních studentských bohoslužeb a pomalu se začíná blížit k závěru své letošní sezony.

Na druhé březnové studentské jsme měli tu radost přivítat mladého sympatického kazatele z Třebíče Davida Koguta, který k nám mluvil na důležité téma – téma naší identity v Kristu. Připomněl nám, co to znamená být Kristovým následovníkem a povzbudil nás k životu víry založené na uvědomění si, že jsme členy Boží rodiny.

První dubnová studentská bohoslužba zas byla věnována tématu pravdy. Kázal nám náš bývalý studentský kazatel Honza Havelka, který nás navštívil i se svojí ženou Lenkou a také s maličkou dceruou Viktorkou. Honza mluvil o hodnotě poctivosti, upřímnosti a potřebě křesťanské autentičnosti.

Těsně před Velikonocemi jsme do třetice pořádali tak trochu výjimečnou předvelikonoční studentskou, na které jsme rádi potkali i některé inrirouďáky z jiných měst, kteří se rozhodli přijet. Kázal olomoucký studentský kazatel Tomáš Harastej. Ve svém zamyšlení vyzvedl hodnotu vysvobození a naděje, kterou v sobě myšlenka Velikonoc má. Hrála nám dobře připravená kapela a náš kamarád Otík pro nás také připravil zajímavý velikonoční hlavolam.

Po každé studentské bylo fajn se setkat u drobného občerstvení a trochu si popovídat o tom, jak jde život.

V blížícím se závěru semestru přejeme všem studentům Boží požehnání ve škole a doufáme, že zkouškové období pro ně bude také časem, kdy přijdou na zbývající dvě studentské v tomto akademickém roce a odejdou z nich obohaceni.

 

Lenka Michálková

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.127 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál