INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Ohlédnutí za SB | Velikonoční příběh
Pardubice, Hradec Králové
4.5.2019 20:51John Krupa

Ohlédnutí za SB | Velikonoční příběh

Dostala jsem tu čest napsat pár řádků o pondělní studentské bohoslužbě na téma Velikonoční příběh, kterou nás provedl kazatel Radek Jonczy.

            Zajímavě pojatá bohoslužba nás postupně zavedla do jednotlivých dní a událostí, které se odehrály před Velikonocemi. Ukázala nám, že i v jinak celkem dobře známém příběhu lze stále objevovat nová poselství a ponaučení. Ať už to bylo zamyšlení nad významem osla, na kterém Ježíš přijel do Jeruzaléma o Květné neděli, či zajímavé srovnání apoštolů Petra a Jidáše a myšlenka přijetí odpuštění.

Jsem ráda, že jsem mohla být součástí tohoto večera a objevit nový pohled na některé „vedlejší postavy“ v Evangeliích. Též jsem si připomněla, že důležité věci či poselství mohou být často skryta a opomíjena, ačkoliv je máme přímo před sebou. Přitom by stačilo se na chvíli zastavit, porozhlédnout se kolem sebe a třeba pak i my uvidíme člověka s břemenem, jež nebude moci unést, a které budeme moci vzít na svá ramena podobně jako Šimon z Kyrény.

Andy

sb, hk 

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1487 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál