INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Den boje proti rakovině
Pardubice
15.5.2019 09:38Peter Polehna

Den boje proti rakovině

Už jste to slyšeli? Je den boje proti rakovině a letos poprvé v kampusu Univerzita Pardubice budou naše milé dobrovolnice ze Studentský dobrovolnický INRIroad klub ADRA, u nichž můžete podpořit dobrou věc. Vezměte si ráno dvacku do kapsy a pořiďte si i vy svoji žlutou kytičku!
Najdete nás na Dopravní fakulta Jana Pernera Univerzita Pardubice a Fakulta chemicko-technologická v době oběda u menzy a auly.

Dnes je Český den proti rakovině a k této příležitosti proběhne již 23. ročník celonárodní veřejné sbírky. Hlavním tématem letošní sbírky jsou nádorová onemocnění plic. Už od rána nás můžete potkat v areálu kampusu a pomoci zakoupením kytičky za symbolických 20 Kč. Získané prostředky budou využity na boj proti rakovině (na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center).

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1735 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál