INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Aktivity březen 2021
Hradec Králové
8.3.2021 08:24John Krupa

Aktivity březen 2021

Ahoj! smile

Toto úterý jsme společně otevřeli na studentské bohoslužbě téma učednictví, které nás bude doprovázet po celý měsíc březen. 

Kromě pravidelné úterní Skupinky od 18.00, se též můžeš zapojit do samotné aktivity učednictví. Cílem této aktivity je být tu pro sebe navzájem, lépe se poznat a pomáhat si v duchovním růstu. Někteří se už zapojili a upřímně jsem zvědavá, co všechno nám to společně přinese. Pro více informacích nás kontaktuj na našich facebookových stránkách INRIroad Hradec Králové.

Těším se na společná setkání wink

 

Malé ohlédnutí za studentskou bohoslužbou 2. března

Vybral je, aby byli s ním. S ním, to neznamená jen stát vedle Ježíše, ale i další věci. Učedníci mohli Ježíše pozorovat dnem i nocí, jak se chová v různých situacích, jak přistupuje k problémům a jak je řeší. Mohli jej poznávat, zkoumat. Snažili se mu porozumět. Díky tomu, že byli s ním, měli k pochopení více indicií a hlavně, mohli s ním diskutovat anebo se i hádat.

My můžeme s Bohem sympatizovat a brát věci tak jak jsou, aniž bychom jim třeba rozuměli či pátrali po jejich významu. Nebo můžeme být s ním a skrze modlitbu, čtení či studium Bible, věnování času Bohu a dalším činnostem, se snažit pochopit jeho život, smýšlení, záměr a jaký vlastně je.

 

aktivity, hradec králové, inriroad, uhk, univerzita, skupinka

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1373 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál