INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
7Sedm - otevřený dialog o křesťanské víře
Praha
6.10.2014 18:55Benjamín Pavlík

7Sedm - otevřený dialog o křesťanské víře

Během letošního podzimu pořádá INRI Road Praha sedm večerů otevřených diskuzí na základní křesťanská témata. Setkání chtějí otevřít témata, která jsou nejen křesťanská, ale vlastně obecně lidská.

Chceme se ptát, zda je v životě možné setkání s transcendentní realitou (Bůh), kdo jsme my (Člověk), s čím ve svých životech zápasíme (Zlo), čemu je možné důvěřovat (Víra), zda je možné překonat zranění a kde hledat sílu (Odpuštění), jestli je k něčemu dobrá církev (Církev) a zda má smysl žít život navzdory naší vlastní smrtelnosti (Smrt a život).

Zvolená témata se existenciálně dotýkají každého člověka a zároveň všichni pouze tušíme (spíše než víme), co znamenají. Jsou jednoduše příliš velká na jediného člověka. Proto chceme hledat cestu za porozuměním společně. Diskuze na daná témata budou otevřené, a proto žádný názor není a priori špatný. Naším cílem je, abychom se dokázali navzájem respektovat a společně se přibližovali pravdě, s vědomím, že ji stejně nikdy plně neobsáhneme.

Setkání jsou primárně určena pro vysokoškolské studenty, ale rádi mezi sebe přijmeme i středoškoláky či absolventy :)

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1123 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál