INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Studentský dobrovolnický INRIroad klub ADRA
Pardubice
30.9.2016 15:52Peter Polehna

Studentský dobrovolnický INRIroad klub ADRA

Jsme otevřená skupina vysokoškoláků, která se rozhodla hledat a realizovat možnosti, jak být prospěšní svému okolí. Společně plánujeme, připravujeme programy a následně chodíme společně do terénu rozdávat radost. 
 
Jak to chodí?
Jelikož víme, jak je vysokoškolský život různorodý, tak tento klub je navržen tak, aby jsi nebyl(a) vázán(a) na pravidelná setkání a terény. Jsou tu možnosti a záleží, jak ty je využiješ, zda-li se s Tebe stane pravidelný dobrovolník nebo příležitostný.
 
Každé úterý od 19 hodin máš možnost přijít na schůzku, kde nadhazujeme nápady, které se pak snažíme "učesat" a zrealizovat. Tyto schůzky slouží jako příprava aktivit na terén. Najdeš nás v INRIroad klubovně (Staročernská 1799, Pardubice)
 
Terén znamená cca hoďka a půl času se seniory nebo dětmi, kdy jdeme jako skupinka vysokoškoláků uskutečnit předem připravený program. Každý měsíc jsou v nabídce termíny terénu a ty se můžeš přihlásit, který Ti vyhovuje. 
 

Pzn. Účast na terénu není podmíněná účastní na schůzkách a obráceně. Můžeš chodit buď jen na schůzky nebo jen do terénů a nebo obojí :)

 

Aktuální informace a fotogalerii najdeš ZDE nebo na Facebooku

Nově nás můžete sledovat i na Instagramu

 

Máš -li další dotazy nebo zájem stát se dobrovolníkem a pomáhat, tak neváhej a kontaktuj mě :)

KONTAKT:

Ing. Jana Polehna
koordinátorka SDK ADRA 

T:+420 731 619 487
E: jana.polehna@inriroad.org

Oznámení

Spuštěno přihlašování na Adventistickou identitu, Týden duchovní obnovy a RAIL tour.
Vedoucí projektu Jana Polehna +420 731 619 487
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.4224 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál