INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Běžkování v Jeseníkách
Ostrava
6.1.2017 17:28Lenka Havelková

Běžkování v Jeseníkách

V neděli 19. února 2017 společně vyrazíme běžkovat do okolí Pradědu nebo do Rychlebských hor (podle stavu sněhu). Na běžkách nás čeká trasa Ovčárna – Praděd – Švýcárna – Ovčárna (12 km) nebo Ramzová – Smrk – Paprsek – Ramzová (18 km). Cestou se také stavíme na nějaký oběd.

Je možné se přidat z Brna, Ostravy a případně i z Olomouce. Podle toho se bude odvíjet čas odjezdu a příjezdu. Cena za dopravu (cesta autem, parkovné, kyvadlová autobusová doprava) činí 100–200,-Kč (v závislosti na nástupním místě a realizované trase).

S sebou se budou hodit běžky Usmívající se, teplé oblečení, peníze a třeba i horký čaj v termosce (někdo určitě mít bude).

Kvůli zajištění dostatečného počtu aut je nutné se předem přihlásit na jednom z kontaktů uvedených na pozvánce, soukromou zprávou na Facebooku nebo osobně.

V případě nedostatečné sněhové pokrývky nebo nepříznivé předpovědi počasí budete informováni a akce se ruší.

Další informace najdete v pozvánce a události na Facebooku.

pozvánka na běžkování

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1037 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál