INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Zobrazit
 
7Sedm - Zlo

7Sedm - Zlo

Existuje zlo nebo je jen lidský výmysl? Proč si lidé navzájem ubližují? Lze zlo definovat? Lze ho obhájit? Pokud by zlo mělo tvář, má pro mě tvář Al Pacina z filmu Ďáblův advokát. Příběh filmu pro mě dokonale ztělesňuje svůdnost zla, jeho neuchopitelnost a přesto reálnost, i jeho děsivou ničivost. Co je zlo? Lze nad ním zvítězit? Podobné otázky si chceme společně klást v pátek v Barevné kavárně na Londýnské 30.

Praha
29.10.2014 18:57Benjamín Pavlík
Proč je na světě tolik zla, když existuje dobrý Bůh?

Proč je na světě tolik zla, když existuje dobrý Bůh?

Srdečně všechny zveme na listopadovou studentskou bohoslužbu. Řečník Petr Pimek bude mluvit o tom, proč je ve světě tolik zla, když existuje Bůh. Můžete se také těšit na dobrou atmosféru, chvály, aktivitu, popovídání s přáteli a další zajímavé věci. Těšíme se na vás.

Ostrava
26.10.2014 17:44Jana Pletkova
Studentská bohoslužba - Až do poslední slzy

Studentská bohoslužba - Až do poslední slzy

Zveme Vás na další studentskou - s přáteli, zajímavým hostem a spoustou skvělé atmosféry. 4. 11. 2014 v 19:00 se na Vás těšíme v Brně!

Brno
23.10.2014 22:24Lenka Havelková
Studentská bohoslužba - Domov a bezdomoví

Studentská bohoslužba - Domov a bezdomoví

Zveme vás na 2. studentskou bohoslužbu v novém akademickém roce ve sklepních prostorách Barevné kavárny. Řečníkem bude doc. Pavel Hošek, Th.D. - teolog, duchovní a vedoucí katedry religionistiky na Evangelické teologické fakultě UK v Praze.

Praha
21.10.2014 16:57Benjamín Pavlík
7Sedm - Člověk

7Sedm - Člověk

Žádný fanoušek sci-fi nemůže zapomenout na závěrečnou scénu legendárního filmu Blade Runner, která divákovi klade znepokojivou otázku: "Může být stroj více lidský než biologický člověk?" Co vlastně z člověka dělá lidskou bytost? Jeho tělo? Jeho duše? Jeho duch? Jaký má náš život účel a smysl? Za jaké věci stojí v životě za to bojovat?

Praha
20.10.2014 15:12Benjamín Pavlík
Majákem aneb evangelizace životem

Majákem aneb evangelizace životem

INRI road BRNO zve všechny INRI města na studijní víkend o poslání křesťana s názvem Majákem aneb evangelizace životem v termíně od 21. do 23. 11. 2014. Všechny potřebné informace najdete v článku.

Brno
15.10.2014 22:49Lenka Havelková
7Sedm - Bůh

7Sedm - Bůh

“A paní učitelko, existuje Bůh?” “Samozřejmě, že neexistuje.” “A jak to víte?” Slavný dialog, který zazněl v muzikálu Starci na chmelu pojmenovává zásadní otázku, se kterou se někdy ve svém životě vyrovnává každý člověk. Existuje Bůh? Jak se to můžeme dozvědět? Můžeme to vědět s jistotou?

Praha
13.10.2014 13:28Benjamín Pavlík
BOHOSLUŽBA ...aneb co bohoslužba vlastně je...

BOHOSLUŽBA ...aneb co bohoslužba vlastně je...

Zveme na první studentskou bohoslužbu v tomto roce. Čekají nás písně, společenství docela dobrých lidí, duchovní atmosféra a přemýšlení nad tím, co vlastně chceme celý rok dělat... a dozvíte se také něco víc o fungování INRIroad v Olomouci.

Olomouc
8.10.2014 21:03Lenka Havelková
Duchovní aktivity v Brně

Duchovní aktivity v Brně

Nejdůležitejší aktivity, na které se v Brně už moc těšíme, jsou duchovní aktivity. Představujeme Vám teda přehled různých skupinek zaměřených na chválu Boha, sdílení, modlitby, ... a věříme, že se na některých pravidelných akcích potkáme!

Brno
8.10.2014 00:27Lenka Havelková
Společenské aktivity v Brně

Společenské aktivity v Brně

Setkávání se, budování přátelství, herní večery, kulturní vyžití, a jiné... V článku najdete společenské aktivity, které v Brně budeme dělat tento školní rok.

Brno
8.10.2014 00:00Lenka Havelková

ZÍTRA

Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.2455 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál