INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
O INRI road

O INRI road

INRI road je křesťanská studentská organizace, kterou založila Církev adventistů sedmého dne. Posláním INRI road je nabízet věřícím i nevěřícím studentům kolektiv mladých lidí, kterým záleží na vztazích, hledání dobra a lidech kolem nás.

Název naší organizace je INRI road. "INRI" znamená "Ježíš Nazaretský, král židovský". Pochází z nápisu, který visel na Kristově kříži. Název tedy můžete volně interpretovat jako: „cesta s Ježíšem“, „cesta k Ježíši“, „Ježíš je cesta“... Náš název odkazuje na to, že naším vzorem, naší cestou a naším cílem je Ježíš Kristus. Toužíme mít vztah lásky a otevřenosti k lidem kolem nás, jako měl on.

Naším hlavním cílem je, aby se mladí lidé, především studenti, mohli setkávat s Bohem. Kromě duchovních aktivit INRI road nabízí také prostor pro diskuze o otázkách smyslu života, ale také zábavu, párty akce, čajovny a další. Na programu jsou také sportovní, kulturně laděné akce a vzdělávací kurzy, takže si každý přijde na své. Najdete nás v sedmi univerzitních městech v České a Slovenské republice.

 

Mapa měst

 

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1447 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál