INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Studium knihy Ester
Olomouc
24.11.2015 17:00Vojta Haška

Studium knihy Ester

Ve středu večer jsme v naší klubovně vytvořili prostor pro společný čas trávený nad biblickým textem. Na každý týden máme jednu kapitolu starozákonní knihy Ester. A není to náhoda, stejně jako my v Olomouci, tak i v dalších studentských městech se schází mladí lidé, aby tuto knihu studovali. Myšlenky, které nás přitom napadnou můžeme sdílet s ostatními nejen tady, ale i na dalším společném víkendu, který bude znovu ve Svatobořicích u Kyjova a kde o knize bude mluvit některý z našich kazatelů.

Studium Bible však není jen pro kazatele, teology, nebo studijní typy. Bible není obyčejná kniha, je to živé Boží Slovo, doslova mění čtenáře. I tato starozákonní kniha v sobě skrývá zajímavé podněty a odkazy na evangelium. A ty nejlepší myšlenky máš možná objevit Ty. Vezmi svou Bibli, nebo, pokud nemáš, si ji otevři kdekoliv na internetu (třeba zde) a čti. 

Kniha Ester je jednou z knih, které se v Bibli označují jako Sváteční svitky, protože se ve starozákonní době četly vždy v době určitého židovského svátku. Tento rok bychom rádi společně prostudovali všech pět svátečních svitků.

Pokud chceš být u toho, přidej se k nám vždy ve středu od 19 hodin v klubovně INRIroad na Dolním náměstí 38 v Olomouci. 

 

Více informací získáš od Karol Olejákové, 739-482-074, olejakova.karol(zavináč)seznam.cz

 

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1475 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál