INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Akce, kam se chci přihlásit
Termín konání
RAIL tour 2020

Přihlášení na akci RAIL tour 2020

Vzhledem k naplněné maximální kapacitě týmů i dostatečnému počtu náhradních týmů je už možné se přihlásit pouze do stávajícího týmu (pokud jste domluvení). Děkujeme za pochopení.

Každý závodník obdrží na zahájení jedno červené funkční tričko s potiskem RAIL tour (v ceně startovného). Navigátor týmu si může tričko objednat také, ale musí si ho sám zaplatit (220 Kč). Velikost prosím vybírejte podle pánskýchdámských tabulek. Pokud se rozhodujete mezi dvěma velikostmi, zvolte raději tu menší.

V políčku Typ týmu prosím zvolte, zda přihlašujete Nový tým (tzn. tým, jehož barva ještě není obsazená a Vy jste někdo jako kapitán), přihlašujete se do Stávajícího týmu nebo už je naplněna maximální kapacita počtu týmů a přihlašujete Náhradní tým (v tomto případě Barva týmu není podstatná). Pokud tým nemáte, zvolte možnost Bez týmu.

Součástí přihlášení k závodu je také udělení souhlasu s jeho pravidly a využitím osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Chceme i na tomto místě upozornit na případnou potřebu dokoupení jízdenek na spoje soukromých dopravců. Jízdenka na léto tedy tentokrát nemusí stačit.


Přihlášení
Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Město:
Datum narození:
Povolání / Obor studia:
Typ týmu:
Barva týmu:
Role v týmu:
Velikost trička:
Poznámky:
Pravidla závodu:
Souhlasím s pravidly závodu.
Osobní údaje:
Souhlasím s využitím osobních údajů.

Statistika přihlášených

Přihlášeno osob: 83
Celkem míst: 120

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.1887 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál